^ povratak na vrh

Kontakt

Veleprodaja

Adresa:
Grigorija Božovića 28
11080 Zemun
Naselje Altina
Srbija
office@minor.co.rs
Telefon: 011/ 3160-496
 FAX: 011/ 3075-085

Podaci o identifikaciji,PDV,PIB


Komercijalno tehnicki sektor

Miroslav Preočanin
Komercijalni direktor

miroslav@minor.co.rs
Mob. 063/689-937

Beba Draškić
Rukovodilac komercijalnog sektora
beba@minor.co.rs
Mob. 063/688-463

Dragica Ilić
Komercijalista
dragica@minor.co.rs
Mob. 063/1082-973

Mladen Maličević ing. el.
Samostalni inženjer proizvodnje
mladen@minor.co.rs
Mob. 063/689-936 
 
Marija Novaković
Komercijalista
marija@minor.co.rs
Mob. 063/1082-982

Aco Milošević
Komercijalista
aco@minor.co.rs
Mob. 063/1082-983

Ivan Isailović
Komercijalista
ivan@minor.co.rs
Mob. 063/688-462

 


Predstavnik rukovodstva za kvalitet

Vera Filipov dipl.inž.el.
vera@minor.co.rs
Mob. 063/689-931


Poslovni sekretar

Dušanka Bajrami
dusanka@minor.co.rs


Uvoz - Izvoz

Danica Draškić
danica@minor.co.rs
Mob. 063/689-938

Jovana Danilović 
jovana@minor.co.rs
Mob. 063/1082-977

Nataša Šašić
natasa@minor.co.rs


Računovodstvo

Slavica Milovanović
slavica@minor.co.rs

Dragana Banićević
dragana@minor.co.rs
 

Ivana Petrušić
ivana@minor.co.rs

 


Direktor preduzeća

Žarko Trunić