^ povratak na vrh

Kontakt

Veleprodaja

Radno vreme : radnim danima od 8.00-16.00h , subotom od 9.00-14.00h

Adresa:
Grigorija Božovića 28
11080 Zemun
Naselje Altina
Srbija
office@minor.co.rs
Telefon: 011/ 3160-496
 FAX: 011/ 3075-085

Podaci o identifikaciji,PDV,PIB


Komercijalno tehnički sektor

Aco Milošević
Komercijalista
aco@minor.co.rs
Mob. 063/1082-983


Ivan Isailović
Komercijalista
ivan@minor.co.rs

 
Marija Novaković
Komercijalista
marija@minor.co.rs
Mob. 063/1082-982

Dragica Ilić 

Komercijalista

dragica@minor.co.rs
Mob. 063/1082-973

Mladen Maličević ing. el.
Samostalni inženjer proizvodnje
mladen@minor.co.rs
Mob. 063/689-936 

Beba Draškić
Rukovodilac komercijalnog sektora
beba@minor.co.rs
Mob. 063/688-463

Miroslav Preočanin
Komercijalni direktor

miroslav@minor.co.rs

Mob. 063/689-937

 


Predstavnik rukovodstva za kvalitet

Vera Filipov dipl.inž.el.
vera@minor.co.rs
Mob. 063/689-931


Poslovni sekretar

Dušanka Bajrami
dusanka@minor.co.rs


Uvoz - Izvoz

Danica Draškić
danica@minor.co.rs
Mob. 063/689-938


Nataša Šašić
natasa@minor.co.rs

Mob. 063/1082-968

Mirjana Mirković

mirjana@minor.co.rs

Mob. 060/754-07-22 

Računovodstvo

Slavica Milovanović
slavica@minor.co.rs

Dragana Banićević
dragana@minor.co.rs
 

Ivana Petrušić
ivana@minor.co.rs

 


Direktor preduzeća

Žarko Trunić